Antioksidantų šaltinis “Pomesteen Power”

Akcija!

Antioksidantų šaltinis “Pomesteen Power”

29.85 28.37

  • Puikus antioksidantas.
  • Vaisių sulčių ir vynuogių kauliukų ekstrakto mišinys.
  • Vitaminų šaltinis nusilpusiam organizmui.
  • Puikus vitaminų A, C, E ir geležies šaltinis Egzotiškas skonis, kuris patiks visiems.
  • Kraujo stiprinimui

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Šiandien jau nėra jokių abejonių, kad antioksidantai turi nepaprastai didelės įtakos mūsų sveikatai ir gerai savijautai. Tačiau mitybos specialistai dar nėra nutarę, kuris vaisius yra didžiausias galingiausių antioksidantų šaltinis: kuriame yra daugiausiai antioksidantų ksantonų ar kuris pasižymi didžiausiu deguonies radikalų absorbavimo gebėjimu (DRAG). „Forever Pomesteen Power” pasižymi abiem šiom savybėm.Tai patentuotas vaisių sulčių ir vynuogių kauliukų ekstrakto mišinys. Šiame produkte yra granatų vaisių, kriaušių vaisių, mangostaninių garcinijų vaisių, aviečių uogų, gervuogių uogų ir mėlynių uogų sulčių.

Deguonies radikalų absorbavimo geba (DRAG) yra indikatorius, rodantis kaip antioksidantas sugeba pasipriešinti laisvųjų radikalų daromai žalai. Atskirų vaisių rūšių gebėjimas absorbuoti laisvuosius radikalus yra skirtingas. Tyrimai parodė, kad net tos pačios rūšies, tačiau skirtingu metų laiku surinktų vaisių gebėjimas absorbuoti laisvuosius radikalus gali skirtis.

„Forever Pomesteen Power” sudėtinės dalys yra išgautos iš vaisių tuo metu, kuomet jų DRAG buvo efektyviausias. Gaminant šį produktą, ypatingas dėmesys kreipiamas į granatų ir mangostaninių garcinijų vaisių DRAG efektyvumo koeficientą.

Granatų vaisių sultyse yra daugiau polifenolio antioksidantų negu raudonajame vyne, žaliojoje arbatoje, spanguolių ar apelsinų sultyse. Be to, jos yra puikus vitaminų A, C, E ir geležies šaltinis.

Mangostaninės garcinijos vaisiai ypač populiarūs Azijoje. Šį vaisių pamėgo karalienė Viktorija ir nuo to laiko jį imta vadinti „Vaisių karaliumi”. Mangostaninė garcinija pasižymi aukštu DRAG efektyvumu. Šio vaisiaus sudėtyje yra daug galingų antioksidantų ksantonų.

„Forever Pomesteen Povver” – neįtikėtina egzotinių vaisių galia!

Gerkite Pomesteen Power pavasarį, kai organizmui reikie energijos, gerkite vasarą, kai norite atsigaivinti natūralių vaisių galia, gerkite žiemą, kai norėsis ko nors egzotiško ir sveiko.

Kiekis vienoje porcijoje (30 ml)*

  • Vitaminas C – 24 mg
  • Patentuotas mišinys – 30 ml

*Dienos norma nenustatyta

PATENTUOTO MIŠINIO SUDĖTIS: granatų vaisių, kriaušių vaisių,

mangostaninių garcinijų vaisių, aviečių uogų, gervuogių uogų, mėlynių uogų sultys ir vynuogių kauliukų ekstraktas.

REKOMENDUOJAMA: 30 ml kartą per dieną prieš valgį. Gerai suplakti prieš vartojimą. Atidarytą laikyti šaldytuve iki 30 dienų.

KIEKIS: 473 ml

KITOS SUDĖTINĖS DALYS: kalio sorbatas, natrio benzoatas.