Apsaugantis aliejų mišinys

Akcija!

Apsaugantis aliejų mišinys

21.40 20.35

  • Augaliniai aliejai iš Indijos, Nepalo, Somalio, Jungtinių Valstijų, Madagaskaro ir Vengrijos.
  • Gvazdikėliai, apelsinai, cinamono žievė, rozmarinai, smilkalinės bosvelijos, eukaliptai ir kadagio uogos.

KIEKIS: 10 ml.

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Siekiant geriausio rezultato, kiekvienas „Forever“ eterinių aliejų mišinys gaminamas iš kelių kruopščiai atrinktų aliejų. Eterinių aliejų natos, išgautos iš aukščiausios kokybės visame pasaulyje surinktų augalų, atrenkamos ir maišomos pasitelkiant mokslo atradimus, taip sukuriant itin veiksmingą ir efektyvų produktą. Apsaugantis „Forever“™ aliejų mišinys gaminamas iš kruopščiai atrinktų grynų augalinių aliejų, išgautų iš aukščiausios kokybės žaliavos įvairiose pasaulio vietose (Indija, Nepalas, Somalis, Jungtinės Valstijos, Madagaskaras ir Vengrija).

Šis aliejų mišinys – tai puikiai subalansuotos aukščiausios kokybės gvazdikėlių, apelsinų, cinamono žievės, rozmarinų, smilkalinių bosvelijų, eukaliptų ir kadagio uogų natos.

Apsaugantis „Forever“™ aliejų mišinys – 100 % grynas, 100 % stiprus.

NAUDOJIMAS:

  • Tinkamas naudoti tik aromatinėse lempose ar kvapų difuzoriuo se. Naudokite ne daugiau kaip 3-4 lašelius, kuriuos praskieskite vandeniu. Nekvėpuokite garais tiesiogiai, nenaudokite veido garinimui.
  • Nerekomenduojama naudoti išoriškai ar vonioje.
  • Nerekomenduojama naudoti vaikams.

Pastaba: Rekomenduojame plačiau susipažinti su eterinių aliejų naudojimu. Papildomos informacijos rasite skyriuje „Forever“™ eterinių aliejų naudojimas.

SUDĖTIS: Orange (Citrus sinensis) oil, Clove bud (Syzyglum aromaticum) oil, Cinnamon bark (Cinnamomum verum) oil, Rosemary (Rosmarinus officinalis) oil, Frankincense (Boswellia carteri) oil, Lemon eucalyptus (Eucalyptus citriodora) oil, Juniper berry (Juniperus communis) oil.