Gaivinantis paakių kremas

Akcija!

Gaivinantis paakių kremas

19.80 18.79

  • Mažina paburkimą ir tamsius ratilus.
  • Pastebimai mažina raukšlelių susidarymą.
  • Akys atrodo labiau pailsėjusios ir gyvybingos.
  • Su kolagenu, peptidais, kurie padeda išsaugoti elastingumą ir stangrumą.
  • Butileno glikolis vos per 15 dienų sumažina akių paburkimą ir tamsius ratilus.
Produkto kodas: 561 Kategorijos: , , , ,

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Gaivinančio paakių kremo sudėtyje patentuotų ingredientų – peptidų, kurie lygina ir švelnina jautrią odą aplink akis, pastebimai mažindami raukšlelių ir tamsių ratilų susidarymą.

Ypatingas, mažą molekulinę masę turintis kolagenas padeda palaikyti normalią kolageno būseną, kad oda būtų stangri ir gerai sudrėkinta. Kai kolageno yra pakankamai, oda aplink akis tampa švelnesnė, lygesnė ir stangresnė.

Nustatyta, kad vienas iš mūsų daugelio unikalių ingredientų, butileno glikolis, vos per 15 dienų sumažina akių paburkimą ir tamsių ratilų susidarymą.

Dar vienas itin pažangus ingredientas, lenkoraninės albicijos žievės ekstraktas su „Darutoside“ kompleksu, yra vienas iš pirmųjų tokios rūšies komponentų, galinčių kilstelėti stangrumą praradusį viršutinį voką.

Gaivinantis paakių kremas taip pat stangrina odos paviršių, todėl raukšlelės akių kampučiuose tampa mažiau pastebimos, ir stiprina smulkiąsias kraujagysles, kad paakiai būtų šviesesni. Sausa ir paburkusi oda pagražėja, akys atrodo labiau pailsėjusios, spindinčios ir gyvybingos, nes sustiprinamas odos apsauginis barjeras ir geriau sulaikoma drėgmė.

Visi šie itin veiksmingi ingredientai paverčia šį kremą vienu pažangiausių paakių kremu, kuris
leis jūsų grožiui suspindėti. Pasinaudokite gaivinančio paakių kremo galia ir džiaukitės
spindinčiu, jaunatvišku žvilgsniu