Sertifikatai, nurodantys aukščiausias Forever Living Products gaminių savybes

Forever Living Products – tarptautinė įmonė, įsteigta 1978 m. gegužės 13 d. Pagrindinė ompanijos būstinė įsikūrusi Fynikse, Arizonos valstijoje, JAV.

Tarptautinės alavijų mokslo tarybos sertifikatas

Tarptautinė alavijų mokslo taryba yra nepriklausoma ir ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinė užduotis – tirti iš alavijo gaminamų produktų tyrumą bei veiksmingumą.

Dar 1986 metais Forever Living Products paprašė organizacijos atlikti savo produktų tyrimą, ir nedelsiant buvo gautas atsakymas, kad Aloe Vera gelis, Aloe Vera sultys bei Alavijo ir uogų nektaras ne tik atitinka tarybos taikomus reikalavimus, tačiau juos ir viršija.

Taip įmonei buvo suteiktas sertifikatas, kuriuo dabar ir žymima dauguma Forever Living produktų.

Jis žymi, kad:

  • Alavijas augintas ekologiškai (nenaudojami pesticidai ir cheminės trąšos)
  • Produktuose naudojamas tik lapo minkštimas (gelis)
  • Produktuose yra ne mažiau kaip 15% alavijo (Forever kompanija turi nuo 30 iki 96%)

PETA Cruelty Free (People for the Ethical Treatment of Animals)

Tai sertifikatas, kuris užtikrina, kad gaminant produktą nebuvo atliekami bandymai su gyvūnais.

Islamic Seal of Approval

Islamiškose šalyse itin reikšmingas sertifikatas, kuris nurodo, jog jo turėtojas atitinka visus šios organizacijos keliamus švaros ir grynumo standartus, skirtus produkto gamybai ir pakavimui.

Kosher

Sertifikatas, nurodantis, jog Forever Living produktai atitinka tarptautinio masto košerinį žymėjimą. Šiam sertifikatui gauti, įmonė privalo atskleisti tiriančiajai organizacijai gamyboje naudojamų produktų auginimo sąlygas, pilną ingredientų formulę ir gamybos procesą. Košerinio žymėjimo sertifikatą pasaulyje turi ne tiek daug įmonių ir jis garantuoja aukščiausią kokybės standartą. Kai kompanijai yra suteikiamas košerinis ženklas, ji yra nuolat tikrinama ar nenukrypsta nuo gamybos normų.

Halal

Šį tinkamumo islamo religiją išpažįstantiems vartotojams sertifikatą teikia Islamo maisto ir Amerikos mitybos tarybos (IFANCA). Pagrindiniai kriterijai norint gauti Halal ženklinimą – testuojamo produkto sudėtyje griežtai negali būti alkoholio bei gyvulinės kilmės ingredientų.

Forever Living produkcija visiškai atitiko šiuos reikalavimus ir yra pripažinti tinkami naudoti musulmonų tikėjimą išpažįstantiems vartotojams.

NUSISTATOME STANDARTUS

Bendrovė „Forever Living“ įsipareigojo tiekti jums geriausius produktus pasaulyje. Ir kalbame ne apie tiesiog kokybiškus produktus už gerą kainą – kalbame apie pačius geriausius produktus. Bendrovėje „Forever Living“ mes kasdien siekiame atitikti tik aukščiausius standartus. Ir jei jų nerandame, nusistatome patys. Yra mūsų verslo šakos standartai, yra vyriausybės nustatyti standartai ir yra bendrovės „Forever“ standartai – patys aukščiausi standartai. Be abejo, siekiame gauti įvairių sertifikatų – ir gauname jų daug; tačiau yra kokybės standartas, apibūdinantis mūsų produktus, mūsų bendrovę ir mūsų darbuotojus, ir mes didžiuojamės tuo, kad čia nuolat keliame kartelę aukštyn.

Taip pat Forever gavo ir šiuos sertifikatus:

TSO 1400 ir 1800 – techninių sąlygų standartas, suteikiamas, tam, kad produkto gamyba atitiktų griežtas technines sąlygas ir gamybos metu nenukryptų nuo jų. ISO9001 – kokybės valdymo sertifikatas, parodo, kad įmonė turi kokybės valdymo struktūrą ir atitinka numatytus reikalavimus. ISO14001 – įmonės gamyba draugiška aplinkai, t.y nekenkia aplinkai. ISO18001 – įmonės turi darbuotojų sveikatos ir saugumo sistemą.

MOKSLINIAI TYRIMAI IR VYSTYMAS

Jei paklaustumėte mūsų Mokslinių tyrimų ir vystymo skyriaus darbuotojų, ką jie mano apie alaviją, nustebtumėte išgirdę, kaip jie vertina šį augalą. Benas, mūsų Mokslinių tyrimų ir vystymo skyriaus viceprezidentas, netgi tvirtina, kad kuo daugiau tiria alaviją, tuo labiau šį stebuklingą augalą mėgsta. Ir taip galvoja ne jis vienas. Mūsų pripažintų ekspertų – mokslininkų, chemijos inžinierių ir tyrėjų – komanda šio augalo tyrimams atiduoda visas žinias ir energiją ir nuolat ieško naujų sprendimų, padėsiančių naudingosioms alavijų savybėms atsiskleisti naujuose, patobulintuose odos, plaukų priežiūros ir buitinės chemijos produktuose, skystame muile, alavijų gėrimuose ir pan. Jų atsidavimas inovacijų ir kokybės paieškoms – štai kas padeda bendrovei „Forever Living“ ne tik kasmet plėsti produktų asortimentą, bet ir gerinti jų kokybę. Visi mūsų produktai – ir nauji, ir jau seniai pamėgti – taikant aukščiausius įmanomus standartus kruopščiai tiriami kiekviename gamybos proceso žingsnyje, nuo išsamaus žaliavos tikrinimo prieš pradedant gamybą iki produktų tyrimo gamybos metu ir galiausiai pagamintos produktų partijos tyrimo. Įkurdamas bendrovę „Forever Living“ Rexas pažadėjo sau taikyti aukščiausius įmanomus kokybės standartus, ir nors nuo to laiko mokslas pažengė toli į priekį, mūsų vertybės ir įsipareigojimas gaminti geriausius produktus pasaulyje išliko nepakitę. Štai kokių tikslų siekia mūsų Mokslinių tyrimų ir vystymo skyrius.