Alavijų ir spanguolių sultys

Akcija!

Alavijų ir spanguolių sultys

32.35 30.75

  • 90,7 proc. grynos vidinės alavijų lapų želės
  • Be konservantų
  • Palaiko gerą virškinimą
  • Padeda išsaugoti stiprų imunitetą
  • Spanguolės padeda išsaugoti sveikus šlapimo takus
  • Padeda išsaugoti natūralų energijos lygį

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Gaivios spanguolės ir saldūs obuoliai paverčia mūsų visų vertinamas alaviju sultis išskirtinio skonio gėrimu, kuris ne tik padeda palaikyti gerą virškinimą, bet ir aprūpina įvairiais vitaminais ir fitonutrientais.

Mes nė kiek neperdedame sakydami, kad alavijų ir spanguolių sultyse gausu mūsų alavijų. Jose yra 90,7 proc. stabilizuotos vidinės alavijų lapų želės bei natūralių sulčių koncentratų, kurie padeda išsaugoti stiprų imunitetą ir natūralų energijos lygį.

Alavijai pasižymi natūraliomis valančiomis savybėmis, todėl padeda geriau pasisavinti maisto medžiagas iš mūsų suvalgomo maisto virškinamajame trakte, iš kur jos patenka į kraują, bei skatina gerųjų bakterijų augimą. Alavijuose esantis unikalus polisacharidas acemananas bei kitos maisto medžiagos padeda išsaugoti stiprų imunitetą.

Šias sultis patariama vartoti turintiems inkstų, kepenų problemų (mažinami uždegimai arba jiems užkertamas kelias), norintiems išvalyti savo žarnyną, sustiprinti viso organizmo imuninę sistemą, daug rūkantiems žmonėms (nes rūkant prarandama daug vitamino C).

Sultis rekomenduojama gerti atšalus orams, nes sustiprinus imuninę sistemą, išvengiama peršalimo ligų. Šios sultys sudėtyje turi vitamino C ir kitų, būdingų spanguolėms ir obuoliams. Spanguolės XIX a. naudotos norint apsisaugoti nuo skorbuto, taip pat naudotos kaip vaistai. Obuolių, vieno populiariausių vaisių, sultyse yra vitaminų A ir C, kalio ir pektino. Vitaminas C ir pektinas padeda valyti kepenis, detoksikuoja odą.

Kadangi vitamino C žmogaus organizmas pats negamina, o tai yra svarbiausias vitaminas, maisto papildus su vitaminu C vartoti yra tiesiog būtina. Naujausi spanguolių sulčių medicininiai tyrimai parodė, kad spanguolės sumažina sunkių urologinių ligų riziką, yra itin naudingos sergantiems cistitu. Šiose uogose taip pat yra piknogenolio, kuris yra stiprus antioksidantas, padeda išlaikyti kolageną odoje.

Taip pat sultis rekomenduojama gerti ginekologinių problemų ir ligų profilaktikai.

Spanguolės ir saldūs obuoliai suteikia šioms sultims gaivų, pikantišką skonį. Spanguolių antioksidacinės savybės 20 kartų stipresnės už vitamino C, be to, jose yra proantocianidinų, kurie kartu su vitaminu C padeda išsaugoti sveikus šlapimo takus. Obuoliuose yra ypatingo fitonutriento kvercetino – dar vieno veiksmingo antioksidanto, kad alavijų ir spanguolių sultys būtų dar sveikesnės ir gardesnės.

Alavijų ir spanguolių sultys aseptiškai apdorojamos, todėl jos gaminamos be konservantų, ir išpilstomos į iš 100 proc. perdirbamų medžiagų pagamintą „Tetra Pak“ pakuotę, kad jūs galėtumėte mėgautis gaivia, neskiesta, vertingas savybes išsaugojusia alavijų žele, kaip ją sukūrė gamta.

SUDĖTIS: alavijų želė (91 proc.), fruktozė, sorbitolis, natūralių spanguolių ir obuolių sulčių koncentratai, askorbo rūgštis, citrinų rūgštis, kalio sorbatas, natrio benzoatas, ksantano derva, tokoferolis (vit. E).