DX4™ ORGANIZMO PUSIAUSVYRĄ ATKURIANTI PROGRAMA

Akcija!

DX4™ ORGANIZMO PUSIAUSVYRĄ ATKURIANTI PROGRAMA

150.60 143.07

  • Lengva laikytis 4 dienų plano
  • Veganiški/vegetariški baltymai
  • Mokslininkų sukurta programa
  • Patogi vartojimo instrukcija su patarimais ir receptais
  • Su cholinu, padedančiu palaikyti normalią kepenų

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

DX4™ ORGANIZMO PUSIAUSVYRĄ ATKURIANTI PROGRAMA

Mokslininkų sukurta – Keturių dienų programa, padėsianti kūnui atrasti balansą ir atsinaujinti.

Dauguma žmonių klausia – nuo ko ir kaip taisyklingiausia pradėti sveikatintis?

Kelią į geresnę savijautą pradėkite su Forever DX4™ – keturių dienų programa, kuri padės atnaujinti ir kūną, ir mintis.

Šį keturių dienų programos rinkinį sudaro septyni Forever Living produktai, padėsiantys žengti pirmuosius žingsnius geresnės savijautos link. Be produktų, šią programą taip pat sudaro: mitybos planas, sveikų patiekalų receptai bei žaidybinės užduotys, kurios suteiks keletą minučių pabūti su savimi, padės lengviau išlaikyti užsibrėžtus tikslus ir skatins atkurti kūno ir proto ryšį.

Tai trumpalaikio badavimo, kontroliuojamo maisto suvartojimo derinys, ribojant suvartojamų kalorijų kiekį ir siekiant sveikesnio gyvenimo būdo tikslų. Pirmosiomis (1 ir 2d.) dienomis dėmesys skiriamas kalorijų ribojimui, o 3–4 dienomis – sveikesnio, žalio ir kieto maisto įtraukimui į mitybą. Per visą 4 dienų programą galėsi stebėti, kaip jaučiasi kūnas, kaip reaguojate į produktus ir kokie atsiranda pokyčiai, skatinantys proto ir kūno ryšį.

Visas keturias dienas svarbu vartoti daug skysčių, tad įprasite ir baigę programą gerti daugiau vandens.

PASIRUOŠIMAS SĖKMEI

DX4 padeda išmokti geriau jausti savo kūną sutelkiant dėmesį į tai, ką tuo metu darome: valgome, sportuojame ar dirbame kasdienius darbus. Be šio fizinio komponento, DX4 taip pat padeda suvokti, ko mums reikia, kad būtume sveikesni ir geriau jaustumės. Tad ši programa sudaro sąlygas sustiprėti fiziškai* ir psichologiškai**, ugdytis emocinį intelektą, atgauti dvasios pusiausvyrą ir gerinti bendravimo įgūdžius.

Kiekviena programos DX4 diena skirta tam tikrai temai: nuspręskite, užsibrėžkite tikslą, raskite sprendimus ir įsipareigokite. Visas keturias dienas mokysitės stiprinti kūno ir proto ryšį, kad pagerintumėte savijautą.

* Forever Plant Protein sudėtyje gausu baltymų, palaikančių raumenų masės augimą ir išlaikymą.

** Vartojant pakankamai skysčių, vanduo padeda palaikyti fizinę ir pažintinę funkciją.

KAS SUDARO PROGRAMĄ

DX4 Forever Therm Plus™ – svorio reguliavimui, energijai. (12 tablečių)

Veiksmingas maisto papildas su žaliąja arbata, gvaraninėmis paulinijomis, žaliomis kavos pupelėmis, šafrano milteliais. Be to, jame yra vitaminų B12 ir C, kurie svarbūs normaliai energinių medžiagų apykaitai ir padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Nervų sistema turi didžiulės įtakos savijautai, įskaitant mūsų prisiminimus, jausmus ir mintis. Padėkite šiai sudėtingai sistemai vartodami papildą Forever Therm Plus, kuriame dar yra ir niacino, kuris svarbus normaliai nervų sistemos veiklai, ir pantoteno rūgšties, kuri svarbi normaliai protinei veiklai.

Forever DuoPure™ – kepenims, širdžiai, kraujagyslėms (8 tabletės)

Sudėtyje granatų ekstraktą ir japoninius pelėvirkščius papildo folio rūgštis, vitaminai B6 ir B12, kurie yra svarbūs normaliai homocisteino apykaitai, normaliai psichologinei būklei palaikyti ir normaliai imuninės sistemos veiklai, taip pat ir cholino, kuris padeda palaikyti normalią kepenų funkciją.

Forever Sensatiable™ – skaidulos, suteikia sotumo jausmą (32 kramtomos tabletės)

Padeda slopinti alkio jausmą. Jame daug skaidulų, pasižyminčių išskirtiniu gebėjimu sugerti iki 50 kartų daugiau vandens, nei sveria pačios, todėl tai vienos klampiausių maistinių skaidulų. Skaidulos keliauja žarnynu nesuvirškintos ir beveik neturi kalorijų ir angliavandenių.

Forever Plant Protein™ – baltymai suteikia sotumo jausmą, palaiko raumenų masę, ir normalią kaulų funkciją. (1 pakuotė 390 g)

Veganiškas produktas, vienoje porcijoje turintis 17 gramų baltymų, be pieno ir sojų. Skirtingai nei daugelis kitų augalinių baltymų, šis gardus vanilės skonio papildas yra švelnios vientisos tekstūros. Žirnių ir moliūgų baltymai padeda palaikyti normalią kaulų funkciją ir auginti bei išsaugoti raumenų masę.

Forever Multi Fizz™ – padeda suvartoti pakankamai skysčių, suteikia kasdieninių vitaminų (4 tabletės)

Šnypščiančios gaivaus arbūzų skonio tabletės Forever Multi Fizz pagardina vandenį, padėdamos suvartoti pakankamai skysčių. Jų sudėtyje – vitaminai C, E ir B grupės vitaminai.

Forever LemonBlast™ – imunitetui, su imbieru, ciberžole ir skaidulomis ( 4 pakeliai po 10,2 g)

Sumaišę šiame nedideliame pakelyje esančias augalines medžiagas su vandeniu gausite rūgštoką, su aštrumo natele citrinų, imbierų ir kajeno pipiro skonio gėrimą su ciberžolių milteliais, kurį galima gerti tiek karštą, tiek šaltą. Jame yra unikalaus tirpių skaidulų ir magnio komplekso, palaikančio elektrolitų pusiausvyrą ir normalią psichikos funkciją.

Aloe Vera™ sultys – palaiko maistinių medžiagų įsisavinimą ( 4 vnt. po 330 ml)

Aloe vera sultys gaminamos iš aukščiausios kokybės vidinės alavijų želės, kuri išgaunama iš rankomis nuimamų tobulai sunokusių alavijų. Aloe Vera™ sultyse yra ir vitamino C, palaikančio normalią imuniteto funkciją.

VARTOJIMAS

Rytas: 3 Forever Therm Plus™ tabletės su 240 ml vandens tuščiu skrandžiu. Palaukite 30 minučių prieš gerdami Forever DuoPure™. Dvi Forever DuoPure™ tabletės su 240 ml vandens.

Apie 10 val. ryto: Kramtomos Forever Sensatiable™ tabletės su 240 ml vandens. Vartokite pagal poreikį norėdami numalšinti alkį. Neviršykite rekomenduojamos paros normos (8 tabletės).

Pietūs: Forever Plant Protein™ kokteilis: sumaišykite su 240 ml nesaldinto augalinio pieno.

Popietė: 1 šnypščianti Forever Multi Fizz™ tabletė su 300 ml vandens. Kramtomos Forever Sensatiable™tabletės su 240 ml vandens. Vartokite pagal poreikį norėdami numalšinti alkį. Neviršykite rekomenduojamos paros normos (8 tabletės).

Vakaras: Forever Plant Protein™ kokteilis: sumaišykite su 240 ml nesaldinto augalinio pieno. 1 pakelis Forever LemonBlast™ su 240 ml šilto arba šalto vandens prieš miegą.

Kiekvieną programos dieną sumaišykite 330 ml Aloe Vera™ sulčių su 2 litrais vandens ir po truputį išgerkite.

Lengva laikytis 4 dienų plano!!!

DX4 programą rekomenduojama atlikti prieš Clean9 programą.