Aloe Vera sultys

Akcija!

Aloe Vera sultys

32.35 30.75

  • 99,7 proc. grynos vidinės alavijų lapų želės
  • Be konservantų
  • Palaiko gerą virškinimą
  • Padeda išsaugoti stiprų imunitetą
  • Gerina maisto medžiagų pasisavinimą
  • Padeda išsaugoti natūralų energijos lygį

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Įsivaizduokite, kad perpjaunate alavijo lapą ir vartojate želę tiesiai iš lapo. Mūsų Aloe Vera sultys beveik tokios pat šviežios, kaip želė iš lapo! Šis vertingas gėrimas, pirmasis gavęs Tarptautinės alavijų mokslo tarybos (IASC) sertifikatą, patvirtinantį jo grynumą ir veiksmingumą, gaminamas iš grynos vidinės lapų želės, ir jame nėra cukraus, gliuteno ir pridėtinių konservantų.

Jau ne vieną šimtmetį alavijai vertinami dėl savo moksliškai patvirtintų odą raminančių, vėsinančių ir drėkinančių savybių. Tačiau šis vertingas augalas, kuriame yra unikalių polisacharidų ir maisto medžiagų, taip pat labai naudingas vartojant jį į vidų.

Alavijai pasižymi natūraliomis valančiomis savybėmis, todėl padeda geriau pasisavinti maisto medžiagas iš mūsų suvalgomo maisto virškinamajame trakte bei skatina gerųjų bakterijų augimą. Alavijuose esantis unikalus polisacharidas acemananas bei kitos maistinės medžiagos padeda išsaugoti stiprų imunitetą. Acemananas yra vienas iš pagrindinių rodiklių, į kurį atsižvelgia IASC vertindama alavijų kokybę, o Aloe Vera sultyse acemanano yra beveik dvigubai daugiau, nei būtina pagal sertifikavimo reikalavimus!

Aloe Vera sultys aseptiškai apdorojamos, todėl jos gaminamos be konservantų, ir jame yra net 99,7 proc. grynos vidinės alavijų lapų želės. Aloe Vera sultys išpilstomos į iš 100 proc. perdirbamų medžiagų pagamintą „Tetra Pak“ pakuotę, kad jūs galėtumėte mėgautis gaivia, neskiesta, vertingas savybes išsaugojusia alavijų žele, kaip ją sukūrė gamta.

Produkte taip pat yra dvidešimt amino rūgščių (iš 22, reikalingų žmogui), iš kurių aštuonios yra svarbiausios, kurių organizmas pats negali pasigaminti ir kurios reikalingos ląstelėms augti. Aloe Vera sultys kiekvieną organizmą veikia individualiai, todėl jų poveikis pasireiškia skirtingai (vieniems poveikis jaučiamas greičiau nei kitiems).

Sultys ypač rekomenduojamos ketinančioms pastoti moterims, nes šioms moterims reikalingas maksimalus kiekis vitaminų ir mineralų, ko ypatingai gausu yra šiose sultyse.

Sultys padeda esant vidurių užkietėjimui, žarnyno problemoms, polinkiui į opas ar žarnyno erozijas. Net ir sveiki žmonės, pradėję vartoti sultis bendram organizmo stiprinimui, pajuto, jog jaučiasi žvalesni, atsirado daugiau energijos, geriau tuštinasi, pasitaisė odos būklė. Visos šios priežastys yra dėl unikalaus alavijo sugebėjimo priversti organizme dirbti tas funkcijas, kurios iki tol buvo “užmigusios”. Alavijas puikiai tonizuoja, suteikia energijos, gerai veikia žarnyno darbą, ko pasekoje labai pagerėja viso organizmo veikla.

Sultys rekomenduojamos turint psioriazės, egzemos problemas, sergantiems astma, artritu. Vartojant šias sultis, minėtų ligų simptomai sumažėjo, o kai kuriais atvejais ir visai išnyko. Žmonės, naudoję šį produktą džiaugėsi, kad simptomai nedingsta trumpam laikui, kaip naudojant vaistus, o nuolat silpnėja.

Taip pat sultys sustiprina imunitetą, malšina uždegimus, turi tonizuojančio poveikio. Šias alavijo sultis rekomenduojama gerti rudenio laiku, kai atšąla orai, ima anksčiau temti. Dėl savo sudėties, sultys padeda išlaikyti gerą sveikatą, energiją, darbingumą. Dėl sudėtyje esančio vitamino B12, sultys mažina irzlumą, padeda lengviau susidoroti su stresinėmis situacijomis (stiprina nervų sistemą). Taip pat šios sultys rekomenduojamos pooperaciniu laikotarpiu, kai yra nusilpęs organizmas.

SUDEDAMOSIOS DALYS: stabilizuota vidinė alavijų lapų želė (vidinė alavijų lapų želė 99,7 %, askorbo rūgštis, citrinos rūgštis).