Forever Fiber™

Akcija!

Forever Fiber™

24.25 23.03

  • 5 g maistinių skaidulų.
  • Skirtas pagerinti organizmo aprūpinimą skaidulomis.
  • Greitai tirpstantis, švelnaus skonio, be kietų dalelių ir gliuteno.

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Kiekviename „Forever Fiber“™ pakelyje yra 5 gramai maistinių skaidulų, kurios padės praturtinti sveiką mitybą. Kad būtume sveiki ir turėtume sveiką virškinamąjį traktą, mitybos specialistai rekomenduoja kasdien suvartoti iki 30 gramų maistinių skaidulų. Dauguma žmonių deja, suvartoja tik maždaug pusę šio kiekio. Valgome daug perdirbto maisto, o tai reiškia, kad negauname tiek maistinių skaidulų, kiek jų reikia sveikam organizmui. „Forever Fiber“™ sudėtyje yra patentuoto keturių rūšių maistinių skaidulų komplekso, todėl jį vartodami nesunkiai praturtinsite mitybą maistinėmis skaidulomis. Užberkite ant maisto, sumaišykite su alavijų sultimis ar kokiu nors kitu gėrimu arba tiesiog suberkite į vandens buteliuką ir pasiimkite jį su savimi!

Nors maistinės skaidulos mums dažnai asocijuojasi su sveiku virškinamuoju traktu – ir tai yra teisinga – jos labai naudingos visam organizmui. Vartojant  „Forever Fiber“™ tarp valgių gali būti ilgiau jaučiamas sotumas, todėl lengviau kontroliuoti apetitą, išvengti alkio priepuolių ir suvartoti mažiau kalorijų. Tai ypač svarbu tiems, kurie stengiasi sureguliuoti savo svorį – jei papildo vartojimas derinamas su sveika mityba ir reguliaria mankšta. Maistinės skaidulos taip pat gali padėti palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje (jei jis ir prieš tai buvo normalus) ir sulėtinti maistinių medžiagų pasisavinimą iš maisto, o tai gali padėti išvengti apsnūdimo ir energijos kritimo po valgio.

Tyrimų duomenimis, skaidulos taip pat teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių funkciją. Mokslininkai pripažįsta, kad iki 70 proc. imuniteto funkcijos priklauso nuo virškinamojo trakto, todėl teigiamai veikdamos virškinamąjį traktą skaidulos gali padėti išsaugoti stiprų imunitetą. Kai organizmas gauna pakankamai maistinių skaidulų, tai gali palengvinti nereikalingų medžiagų šalinimą iš organizmo ir padėti palengvinti kartais pasitaikančio vidurių užkietėjimo simptomus.

Su „Forever Fiber“™ praturtinti mitybą skaidulomis visai paprasta – kiekviename pakelyje yra 5 gramai tirpių maistinių skaidulų. Tai prilygsta 2 riekelėms duonos iš viso grūdo miltų – tik be angliavandenių ir kalorijų! „Forever Fiber“™ – patogus būdas kasdien suvartoti daugiau maistinių skaidulų ir pasirūpinti savo sveikata.

INFORMACIJA APIE MAISTO PAPILDĄ:

  • viena porcija – 1 pakelis (6,1 g)
  • vienoje dėžutėje – 30 pakelių.

Kiekis vienoje porcijoje:

  • Kalorijų: 10 kcal
  • Angliavandenių 0,7 g
  • Maistinių skaidulų 5 g

Patentuotas „Forever“ maistinių skaidulų kompleksas:  akacijų sakai, tirpios kukurūzų skaidulos, tirpus kukurūzų dekstrinas, fruktooligosacharidai.

REKOMENDUOJAMA:

kasdien sumaišykite vieną „Forever Fiber“™ pakelį su vandeniu, alavijų sultimis ar kitu gėrimu. Supilkite pakelio turinį į stiklinę, įpilkite pasirinkto gėrimo ir kruopščiai išmaišykite. Arba galite užberti ant maisto. „Forever Fiber“™ rekomenduojama vartoti mažiausiai 30 minučių intervalu nuo kitų maisto papildų vartojimo, nes skaidulos gali turėti įtakos jų pasisavinimui.

KIEKIS: 30 pakelių.