“Forever” bičių pikis

Akcija!

“Forever” bičių pikis

39.65 37.66

  • natūralus gamtos antibiotikas
  • slopina bakterijų, virusų, grybelių aktyvumą ir juos naikina
  • padeda įveikti peršalimą, kvėpavimo takų negalavimus
  • stiprina imuninę sistemą
  • greitina žaiszdų gijimo procesą
  • padeda įveikti skrandžio ir žarnyno negalavimus

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Produkto kiekis – 60 tablečių

Bičių pikis arba propolis yra vienas galingiausių gamtinių antibiotikų, jis stiprina imuninę sistemą ir padeda išlaikyti puikią sveikatą. Pikio antibakterinės ir antivirusinės savybės yra tokios stiprios, kad avilio viduje yra daug mažiau bakterijų nei steriliausioje operacinėje. Pikis naikina netgi labai atsparią bakteriją MRSA, kurios neįveikia jokie antibiotikai. Šis produktas ypač tinka šaltuoju periodu, kuomet peršalimo ligos bei gripas yra labai dažnos ligos. Norintiems apsisaugoti, patariama vartoti pikį. O jei liga jau neišvengiama, vartojant šį produktą daug greičiau išgyjama, lengviau persergama.

“Forever” bičių pikis yra renkamas neužterštuose, neapgyvendintuose regionuose. Šis produktas yra 100% natūralus, jame nėra sintetinių konservantų, dažiklių ar aromatinių medžiagų. Pikyje gausu įvairiausių maistingųjų medžiagų: vitaminų, mineralų, fermentų, aminorūgščių.

Tyrimai rodo, kad medžiagos, kurias bitės naudoja norėdamos apsaugoti avilyje gyvenančią šeimą, taip pat gali padėti palaikyti natūralią organizmo apsaugą. Mūsų papildas – visos vertingos bičių pikio savybės kramtomoje, lengvai virškinamoje ir pasisavinamoje tabletėje.

Forever bičių pikis aprūpina svarbiomis maistinėmis medžiagomis iš avilio. Naudojome tik natūralius ingredientus be sintetinių dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Vartojamas kartu su Forever bičių žiedadulkėmis, šis pikis gali padėti palaikyti natūralią energiją, reikalingą sveikam ir aktyviam
gyvenimui.

VARTOJIMAS: Kramtykite po vieną tabletę du kartus per dieną. Prieš nuryjant būtina sukramtyti (sutrinti). Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

SUDĖTIS (kiekis vienoje tabletėje): Bičių pikio 500 mg.

KITOS SUDĖTINĖS DALYS: Sojos baltymų izoliatas (sojos baltymų izoliatas, emulsiklis sojų lecitinas), saldžiųjų ceratonijų derva, džiovinto medaus milteliai (džiovinto medaus milteliai,
maltodekstrinas), silicio dioksidas, riebalų rūgštys, migdolų aromato kvapiosios medžiagos (stabilizatorius akacijų sakai, migdolų aromato kvapiosios medžiagos), skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, bičių pienelio ekstraktas..

SERTIFIKATAI
„Kosher“, „Halal“