“Forever Bright” dantų pasta – želė

Akcija!

“Forever Bright” dantų pasta – želė

9.55 9.08

  • kovoja su dantų ėduonimi
  • švelniai poliruoja dantis
  • malšina burnos ertmės uždegimus
  • slopina bakterijų dauginimąsi (dėka sudėtyje esančio pikio)
  • sudėtyje neturi fluoro
  • tinka jautriems dantims
  • balinantis efektas
  • tinka mažiems vaikams, kurie dar tik mokosi valytis dantukus (galima nuryti)

Produkto kiekis: 130 g

Produkto kodas: 28 Kategorijos: , ,

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

“Forever Bright” dantų želė (pasta) su alavijju (liaud. alijošiumi) tinka naudoti visai šeimai, nes joje panaudotos puikios kokybės medžiagos.

Žėlė sudėtyje yra pipirmėčių, mėtų ekstraktų, raudondumblių ir bičių pikio. Šis komponentų derinys pasižymi antibakterinėmis savybėmis, kovoja su dantų ėduonimi ir išlaiko gaivų burnos kvapą. Taip pat mažina uždegimus, todėl yra labai reikalingi dantenoms ir visai burnos ertmei. Ši želė puikiai tinka kraujuojančioms dantenoms ir burnos žaizdelėms bei opoms gydyti. Jei naudoti dantų šepetėlį yra per daug skausminga, želė galima tepti tiesiai ant pažeistos vietos. Želė nebraižo dantų emalio, tik lengvai juos poliruoja. Naudojant šią pastą – želė, dantys tampa baltesni, nes geriau išvalomi tarpdančiai bei dantų apsauginis sluoksnis. Tačiau tai nėra cheminis dantų balinimas, kuris kenkia apsauginiam dantų emaliui. Tai saugus būdas turėti baltesnius ir sveikesnius dantis bei dantenas. Želė taip pat tinka vegetarams, nes joje nėra gyvulinės kilmės produktų.

ŠIAME PRODUKTE NĖRA FLUORO, todėl želė gali nuryti dantis valyti besimokantys vaikai. Taip pat tai puikus būdas išvengti fluorozės, kurią išgydyti yra labai sunku.

NAUDOJIMAS: Naudokite kaip dantų pastą, rekomenduojama 2 kartus dienoje – ryte ir vakare, valantis dantis.

SUDĖTIS: Aloe Vera želė, gliucitolis, hidratuotas silicio dioksidas, glicerolis, natrio laurilsulfatas, karagenas (džiovinti raudondumbliai), kvapioji medžiaga, bičių pikis, natrio sacharinas, natrio benzoatas, chlorofilo ir vario kompleksas.