Forever Active Pro-B

Akcija!

Forever Active Pro-B

37.60 35.72

Pagalba virškinamajam traktui.

  • Padeda išsaugoti sveiką virškinamąjį traktą ir stiprina imunitetą.
  • Geba išvengti skrandžio rūgšties poveikio (neištirpsta skrandžio rūgštyse) ir optimaliai pasklinda žarnyne.
  • Sudėtyje yra 6 sinergiškai veikiančios padermės, įskaitant kliniškai ištirtą Lactobacillus rhamnosus.
  • Daugiau nei 8 milijardai KSV (kolonijas sudarančių vienetų).
  • Probiotikų padermės kriogeniškai užšaldytos siekiant užtikrinti jų kokybę ir atsparumą.
  • Be sojos ir alergenų.

KIEKIS: 30 kapsulių.

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Bakterijos – žmogaus organizme esantys gyvi mikroorganizmai, kurie turi didelės reikšmės mūsų bendro organizmo sveikatai.

Dabar galite pasirūpinti savimi geriau nei bet kada vartodami šį itin pažangų papildą su naujomis kliniškai ištirtomis probiotikų padermėmis. Maisto papildo Active Pro-B, padedančio išsaugoti sveiką virškinamąjį traktą, sudėtyje yra komplekso „Flo-raActive“ – vertingų probiotikų padermių, kurios buvo ištirtos Kopenhagos universitetinėje ligoninėje, užimančioje pirmaujančią poziciją gastroenterologijos srityje.

Vienoje Active Pro-B kapsulėje yra 8 milijardai KSV patentuoto 6 padermių komplekso. Šios probiotikų padermės buvo ištirtos ir atrinktos atsižvelgiant į jų naudingąsias savybes, klinikinius tyrimus bei gebėjimą veikti sinergiškai.

Šiame papilde taip pat yra pre-biotinių maistinių skaidulų, kurios maitina probiotikus, kol jie laikomi pakuotėje, transportuojami ir patenka į žarnyną. Prebiotikai sukuria idealią aplinką, kurioje probiotikai gali funkcionuoti ir tarpti. Mūsų naudojamos prebiotinės maistinės skaidulos – trumpų grandinių fruktooligosacharidai, pasižymintys gebėjimu palaikyti Active Pro-B sudėtyje esančių bifidobakterijų ir laktobaterijų padermių fermentaciją. Rekomenduojama net pirmosiomis nėštumo savaitėmis, kad būtu gerai įsisavinamos maistinės medžiagos.

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS: kukurūzų dekstrinas, hidrok-sipropilmetilceliuliozė, fruktooligo-sacharidai, magnio stearatas, silicio dioksidas ir titano dioksidas.

REKOMENDUOJAMA: Po vieną kapsulę per dieną (1h prieš valgį arba 2h po valgio) užgeriant vandeniu arba alaviju.

DĖMESIO:Norėdami pasiekti geriausią rezultatą, laikykite ne aukštesnėje kaip 25º C temperatūroje.