Forever Active Pro-B

Akcija!

Forever Active Pro-B

39.45 37.51

Pagalba virškinamajam traktui.

  • Padeda išsaugoti sveiką virškinamąjį traktą ir stiprina imunitetą.
  • Geba išvengti skrandžio rūgšties poveikio (neištirpsta skrandžio rūgštyse) ir optimaliai pasklinda žarnyne.
  • Kliniškai ištirtos probiotikų padermės
  • Su 6 sinergiškai veikiančiomis padermėmis
  • Daugiau nei 8 milijardai gyvybingųjų bakterijų
  • Probiotikų padermės džiovinamos šaltyje siekiant jas apsaugoti,
    užtikrinti veiksmingumą ir ilgą saugojimo laiką
  • Be sojos ir alergenų.
  • Be gliuteno

KIEKIS: 30 kapsulių.

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

 

Bakterijos – žmogaus organizme esantys gyvi mikroorganizmai, kurie turi didelės reikšmės mūsų bendro organizmo sveikatai.

Padėkite savo organizmui geriau nei bet kada anksčiau pasitelkę į pagalbą naujausius mokslo atradimus ir naujas, kliniškai ištirtas probiotikų padermes. Sveiką virškinimo sistemą palaikančio Forever Active Pro-B sudėtyje yra komplekso „FloraActive“ – kruopščiai atrinktų vertingų probiotikų padermių iš lyderės gastroenterologijos srityje Kopenhagos universitetinės ligoninės.

Forever Active Pro-B – papildas su patentuotu 6 skirtingų padermių kompleksu, kurio kiekvienoje dozėje yra 8 milijardai gyvybingųjų bakterijų (kolonijas sudarančių vienetų). Šios padermės buvo ištirtos ir atrinktos atsižvelgiant į jų naudingas savybes, klinikinių tyrimų rezultatus ir gebėjimą veikti sinergiškai. Šio produkto sudėtyje taip pat yra prebiotinių maistinių skaidulų, kurios palaiko probiotikų gyvybingumą saugojimo ir transportavimo metu bei jiems keliaujant į žarnyną.

Prebiotikai sudaro idealiais sąlygas probiotikų funkcijai ir augimui. Mūsų pasirinktos prebiotinės maistinės skaidulos – trumposios grandinės fruktooligosacharidai, palaikantys normalią Forever Active Pro-B sudėtyje esančių bakterijų fermentaciją.

Preparatą taip pat papildėme cinku, padedančiu užtikrinti dar veiksmingesnę pagalbą imunitetui. Tyrimų duomenimis, cinkas padeda išsaugoti stiprų imunitetą ir palaiko normalią medžiagų apykaitą. Pasirūpinkite virškinamuoju traktu vartodami pažangųjį Forever Active Pro-B su kliniškai ištirtais ingredientais!

SERTIFIKATAI
„Kosher“, „Halal“

MAISTINĖ VERTĖ (Kiekis 1 kapsulėje: RMV*): Cinkas (cinko gliukonatas) 2,5 mg 25 %; Patentuotas pieno rūgšties bakterijų mišinys** 8 milijardai KSV† ** ( Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium bifidum). *Referencinė maistinė vertė **† Kolonijas sudarantys vienetai.

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS: Hidrolizuotas kukurūzų dekstrinas, hidroksipropilmetilceliuliozė, fruktooligosacharidai, riebalų rūgščių magnio druskos, kalcio karbonatas, silicio dioksidas.

REKOMENDUOJAMA: Po vieną kapsulę per dieną (1h prieš valgį arba 2h po valgio) užgeriant vandeniu arba alaviju. Rekomenduojama laikykiti ne aukštesnėje kaip 25º C temperatūroje.