Forever NaturaQ10

Akcija!

Forever NaturaQ10

29.90 28.42

„Forever NaturaQ10“ Maisto papildas širdžiai – specialus mišinys, sukurtas taip, kad suteiktų širdies ir kraujagyslių sistemai svarbių trijų rūšių maistinių medžiagų. Jis palaiko tinkamą homocisteino lygį, taip pat aprūpina koenzimu Q10, kad ląstelės galėtų tinkamai funkcionuoti, bei antioksidantais, kurie padeda širdžiai išlikti sveikai. Visos kartu šios sudėtinės dalys gerina širdies ir kraujagyslių sistemos būklę.

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Maisto papildas širdžiai

Q10 – tai enzimas, kuris yra būtinas, kad galėtų funkcionuoti ląstelės bei širdies ir kraujagyslių sistemos. Pastebėta, kad koenzimo Q10 lygis su amžiumi mažėja, o būtent tada jis mums reikalingas labiausiai. „Forever NaturaQ10“ papildomai aprūpina organizmą jam taip reikalingu koenzimu Q10. Dar vienas būdas, kuriuo „Forever NaturaQ10“ padeda jūsų širdies ir kraujagyslių sistemai – tai tinkamo homocisteino lygio kraujyje palaikymas. Nustatyta, kad B grupės vitaminai „Forever NaturaQ10“ sudėtyje (vitaminas B6, B12 ir folio rūgštis) padeda išlaikyti neaukštą, sveikam organizmui būdingą homocisteino lygį. Tai savo ruožtu padeda išlaikyti sveiką širdį bei kraujotakos sistemą.

„Forever NaturaQ10“ sudėtyje taip pat yra natūralių augalinių ekstraktų (vynuogių sėklų, ciberžolių, bosvelijų ir alyvmedžių lapų), kurių teigiamas poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai buvo įrodytas tyrimų pagalba. Prie visų anksčiau paminėtų medžiagų mes pridėjome mineralų magnio, chromo – gerinančių širdies veiklą, lecitino – sutepančio kraujagysles ir mobilizuojančio riebalus, bei veiksmingų antioksidantų, vitaminų C ir E. Pasinaudokite šiomis puikiomis savybėmis ir įmaišykite jų į vandenį, rekomenduotina į Aloe Verą sulčių stiklinę, kad kartu gautumėte ir stebuklingo alavijo lapo teikiamą naudą. Tiesiog supilkite, išmaišykite ir išgerkite. Tai bus puiki pagalba jūsų širdžiai!

  • Sudėtyje yra augalinių ekstraktų, gerinančių širdies veiklą, mineralų, lecitino ir vitaminų antioksidantų;
  • Aprūpina koenzimu Q10, kuris būtinas ląstelių funkcijai;
  • Sukurtas taip, kad lengvai ištirptų Aloe Vera sultyse;
  • Skirtas širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimui;

Kiekis: viena porcija (3,5g) – 1 pakelis. Vienoje dėžutėje – 30 pakelių.

SUDĖTIS: Vitaminas C (L-askorbo rūgštis) 30 mg 37,5%; Vitaminas E (D-alfa-tokoferolis) 10 mg 83%; Vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas) 1 mg 71,5%; Folatas (pteroilmonoglutamo rūgštis) 200 μg 100%; Vitaminas B12 (cianokobalaminas) 1 μg 40%; Magnis (magnio citratas) 60 mg 15,6%; Chromas (chromo (III) chloridas) 16 μg 40%; Kofermentas Q10 30 mg; Vynuogių (Vitis vinifera) sėklų ekstraktas 20 mg; Dažinių ciberžolių (Curcuma longa) ekstraktas, milteliai (šaknų) 20 mg; Pluoštinių bosvelijų (Boswellia serrata) ekstraktas (sakų) 20 mg; Europinio alyvmedžio (Olea europaea) lapų ekstraktas 24 mg; Sojų lecitinas 100 mg.Kitos sudėtinės dalys: fruktozė, mikrokristalinė celiuliozė, silicio dioksidas. Sudėtyje yra sojų.

VARTOJIMAS: Vartokite po vieną pakelį per dieną. Pakelio turinį kruopščiai išmaišykite 100 ml Aloe Vera sulčių ar kito gėrimo ir išgerkite. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.