Forever CardioHealth

Akcija!

Forever CardioHealth

27.15 25.77

„Forever CardioHealth“ – specialus mišinys, sukurtas taip, kad suteiktų širdies ir kraujagyslių sistemai svarbių trijų rūšių maistinių medžiagų ir lengvai ištirptų Aloe Vera sultyse. Jis palaiko tinkamą homocisteino lygį, taip pat aprūpina koenzimu Q10, kad ląstelės galėtų tinkamai funkcionuoti, bei antioksidantais, kurie padeda širdžiai išlikti sveikai. Visos kartu šios sudėtinės dalys gerina širdies ir kraujagyslių sistemos būklę.

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Q10 – tai enzimas, kurį gamina pats organizmas ir kuris yra būtinas, kad galėtų funkcionuoti ląstelės bei širdies ir kraujagyslių sistemos. Pastebėta, kad koenzimo Q10 lygis su amžiumi mažėja, o būtent tada jis mums reikalingas labiausiai. „Forever cardioHealth“ papildomai aprūpina organizmą jam taip reikalingu koenzimu Q10. Dar vienas būdas, kuriuo „Forever cardioHealth“ padeda jūsų širdies ir kraujagyslių sistemai – tai tinkamo homocisteino lygio kraujyje palaikymas. Nustatyta, kad B grupės vitaminai „Forever cardioHealth“ sudėtyje (vitaminas B6, B12 ir folio rūgštis) padeda išlaikyti neaukštą, sveikam organizmui būdingą homocisteino lygį. Tai savo ruožtu padeda išlaikyti sveiką širdį bei kraujotakos sistemą.

„Forever cardioHealth“ sudėtyje taip pat yra natūralių augalinių ekstraktų (vynuogių sėklų,  iberžolių, bosvelijų ir alyvmedžių lapų), kurių teigiamas poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai buvo įrodytas tyrimų pagalba. Prie visų anksčiau paminėtų medžiagų mes pridėjome mineralų magnio, chromo – gerinančių širdies veiklą, lecitino – sutepančio kraujagysles ir mobilizuojančio riebalus, bei veiksmingų antioksidantų, vitaminų C ir E. Pasinaudokite šiomis puikiomis savybėmis ir įmaišykite jų į Aloe Verą sulčių stiklinę, kad kartu gautumėte ir stebuklingo alavijo lapo teikiamą naudą. Tiesiog supilkite, išmaišykite ir išgerkite. Tai bus puiki pagalba jūsų širdžiai!

  • Sudėtyje yra augalinių ekstraktų, gerinančių širdies veiklą, mineralų, lecitino ir vitaminų antioksidantų;
  • Aprūpina koenzimu Q10, kuris būtinas ląstelių funkcijai;
  • Sukurtas taip, kad lengvai ištirp-tų Aloe Vera sultyse;
  • Skirtas širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimui;

INFORMACIJA APIE MAISTO PAPILDĄ: viena porcija – 1 pakelis. vienoje dėžutėje – 30 pakelių.

SUDĖTIS: (vienoje porcijoje yra dienos normos %). Energetinė vertė 10 kcal., Angliavandenių 3 g 1 %*, Cukraus 3 g †, Vitamino C (askorbo rūgšties) 30 mg 50 %, Vitamino E (tokoferolio mišinio) 15 IU 50 %, Vitamino B6 (piridoksino hidrochlorido) 2 mg 100 %,

Folato (folio rūgšties) 400 mcg 100 %

Vitamino B12 (cianokobalamino) 25 mcg 417 %, Magnio (magnio citrato) 5 mg 1 %, Chromo (chromo chlorido) 50 mcg 42 %, Koenzimo Q10 80mg †, Vynuogių sėklų ekstrakto 20 mg †, Ciberžolių ekstrakto (Curcuma longa), šaknies miltelių 20 mg †, Bosvelijų ekstrakto (Boswellia serrata), sakų 20 mg †, Alyvmedžių lapų ekstrakto 24 mg †, Sojos lecitino 100 mg †, Kitos sudėtinės dalys: fruktozė, mikrokristalinė celiuliozė, silicio dioksidas. Sudėtyje yra sojos.

VARTOJIMAS: vienas pakelis per dieną. Pakelio turinį ištirpinkite 100 ml vandens ar sulčių