Infinite by Forever odą stangrinantis kompleksas

Akcija!

Infinite by Forever odą stangrinantis kompleksas

55.55 52.79

Be gliuteno

  • Kovoja su senėjimu iš vidaus ir iš išorės.
  • Mažina veido raukšlių susidarymą, didina odos stangrumą ir elastingumą bei gerina jos drėkinimą.
  • Padeda palaikyti įvairių organizmo sistemų funkciją ir teikiaenergijos.
Produkto kodas: 556 Kategorijos: , , , ,

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

KIEKIS: 60 tablečių.

Grožis prasideda iš vidaus – nuo tinkamos mitybos. Pirmasis ir išskirtinis „Forever“ maisto papildas grožiui padeda kontroliuoti senėjimo procesą. Kasdien vartojant po dvi nedideles tabletes palaikoma normali įvairių organizmo sistemų funkcija, gera sveikata ir graži odos išvaizda.

Raukšlėtieji melionai, kurių poveikis tirtas dviejuose klinikiniuose tyrimuose, turi superoksido dismutazės – svarbaus antioksidanto, padedančio apsaugoti ląsteles ir audinius nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio. Patentuoti fitokeramidai iš europietiškų kviečių* papildo natūraliai odoje esančio keramido atsargas. Keramidai atlieka itin svarbų vaidmenį formuojant apsauginį barjerą, kuris padeda odoje išsaugoti drėgmę.Tyrimai rodo, kad vartojant kolageną kaip papildą mažinamas gilių raukšlių susidaryma, oda tampa stangresnė, elastingesnė ir yra geriau drėkinama. Ir galiausiai, vitaminas C padeda mažinti nuovargį bei palaikyti normalią kolageno sintezę.

Šis „grožio iš vidaus“ metodas yra itin pažangus žingsnis kovoje su senėjimu ir tai, ko trūksta kitose kovai su senėjimu skirtose produktų linijose. Stangrinamasis kompleksas veikia kartu su stangrinamuoju serumu ir kitais išviršiniais „infinite by Forever“™ linijos produktais, užtikrindamas

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS: silicio dioksidas. Sudėtyje yra žuvies ir kviečių.

REKOMENDUOJAMA: po dvi tabletes kasdien. Kad pasiektumėte geriausią rezultatą, vartokite iš ryto.

*Nors ir gaunama iš kviečių, ši sudedamoji dalis sertifikuota kaip neturinti gliuteno, nes keramosidai išgaunami naudojant unikalų patentuotą procesą, kurio metu pašalinami gliuteno likučiai.

Taikoma griežta kokybės kontrolė, kai reguliariai tikrinama dėl gliuteno, ir jo yra daug mažiau, nei JAV taikoma riba <20ppm.