Forever Move™ su ciberžole ir NEM®*

Akcija!

Forever Move™ su ciberžole ir NEM®*

67.05 63.74

Natūralus sprendimas sveikiems raumenims ir sąnariams.

  • Greiti ir patvirtinti rezultatai vos per 7 – 10 dienų.
  • Su dviem patentuotais ingredientais sveikiems sąnariams.
  • Beveik 5 kartus kliniškai efektyvesnis už gliukozaminą ir chondroitiną.

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Gebėjimą judėti dažniausiai priimame kaip savaime suprantamą dalyką, kol tas gebėjimas nesumažėja ar nėra apribojamas. Judėkite laisvai ir padėkite palaikyti gerą sąnarių būklę ir lankstumą su „Forever“ nauju ir kliniškai pažangiu maisto papildu sąnariams ir raumenims „Forever Move“™. Jo sudėtyje yra patentuoto dviejų itin veiksmingų ingredientų derinio, kurio nerasite daugiau niekur pasaulyje!

NEM®*, natūralus iš kiaušinių gaunamas ingredientas, aprūpina organizmą chondroitinu, hialurono rūgštimi, gliukozaminoglikanais ir svarbiausiais baltymais, tokiais kaip kolagenas. Apie šį patentuotą ingredientą skelbtose publikacijose nurodoma, kad jis padeda išsaugoti normalią judesių amplitudę, gerą sąnarių būklę, lankstumą ir sveikas kremzles, mažina raumenų ir sąnarių sustingimą ir padeda greitai atsigauti po treniruočių – t. y. atlieka beveik viską, ko taip reikia jūsų sąnariams!

Šio itin pažangaus papildo sudėtį dar labiau pagerinome pridėdami iš ciberžolės gaunamo kurkumino – ir ne bet kokia forma, o BioCurc®** versiją, gaminamą pagal patentuotą emulsifikacijos technologiją. Ši technologija gerina kurkumino biologinį prieinamumą 200 proc., todėl jis geriau pasisavinamas ir panaudojamas. Jau ne vieną tūkstantmetį žinoma, kad šis augalas padeda išsaugoti sveikus sąnarius ir veikia kaip antioksidantas. Šiandien apie kurkuminą skelbiama tūkstančiai mokslinių publikacijų, kuriose siekiama atskleisti kiekvieną iš daugelio jo naudingų savybių. Paėmę patikimą ingredientą ir padidinę jo efektyvumą, sujungėme geriausia iš to, ką siūlo mokslas ir gamta.

Nesvarbu, ar esate sportininkas, vakarėlių mėgėjas ar tiesiog norite daugiau judėjimo laisvės kasdien, šie du efektyvūs ingredientai, kurių dienos norma yra trijose lengvai praryjamose kapsulėse, padės jums susigrąžinti judesių lengvumą. Nedelskite!

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS: rafinuotas sojų aliejus, želatina, glicerinas, valytas vanduo ir saldžiųjų ceratonijų ekstraktas. Sudėtyje yra kiaušinių, sojų ir žuvies.

KIEKIS: 90 kapsulių.

REKOMENDUOJAMA: po tris kapsules kasdien.

Kiekis trijose kapsulėse:

  • Kalorijų 10
  • Iš viso riebalų 1 g
  • Kalcio (iš NEM®*) 60 mg
  • Patentuoto komplekso 1 g

(NEM®* kiaušinių lukštų membrana, vandenyje tirpus
kurkumino kompleksas (curcuma longa) šaknies ekstraktas)

*NEM® yra registruotas „ESM Technologies, LLC“ prekės ženklas.
**BioCurc® yra registruotas „Boston BioPharm, Inc.“ prekės ženklas.