VIT♀LIZE™ – Energijos šaltinis moterims

Akcija!

VIT♀LIZE™ – Energijos šaltinis moterims

34.10 32.38

  • Patentuotas augalinių medžiagų derinys, kuriame yra obuolių, pasifloros žiedų ir kininio citrinvyčio uogų.
  • Padeda išsaugoti hormonų pusiausvyrą, kad visada jaustumėtės puikiai.
  • Sukurta specialiai moterims.
  • Patentuotu būdu paruošti spanguolių milteliai, kurių nauda sveikatai įrodyta klinikiniais tyrimais.

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Varginantys PMS simptomai, nemalonūs pojūčiai menopauzės metu ir sutrikusi šlapimo takų veikla gali būti susiję su hormonų pokyčiais ir tam tikrų medžiagų trūkumu. „Vit♀lizeTM“ – natūralus, daug antioksidantų turinčių vaisių, žolelių, vitaminų ir mineralų derinys, sukurtas atsižvelgiant į ypatingus moterų poreikius. Patentuotas augalinių medžiagų derinys „Vit♀lizeTM“ – patentuotas augalinių medžiagų derinys, kuriame yra obuolių, pasifloros žiedų ir kininio citrinvyčio. Visi šie augalai jau ne vieną šimtmetį vartojami siekiant atstatyti hormonų pusiausvyrą ir pagerinti bendrą sveikatos būklę.

KIEKIS: 120 tablečių.

„Vit♀lizeTM“ yra ir spanguolių miltelių, kurių nauda sveikatai įrodyta klinikiniais tyrimais. „Forever Living Products“ spanguolių miltelius ruošia patentuotu būdu. Tokio unikalaus gamybos būdo dėka skrandžio sultys nesunaikina naudingų spanguolių savybių, todėl maistinės medžiagos patenka toliau į žarnyną ir ten palaipsniui absorbuojamos. Ypatingas maistingų medžiagų derinys „Vit♀lizeTM“ yra ypatingo, specialiai moterims sukurto maistinių medžiagų derinio, padedančio išsaugoti sveikatą ir hormonų pusiausvyrą. Magnis, vitaminas C ir vitaminas B būtini hormonų gamybai, tačiau jų kiekis organizme greitai mažėja dėl streso ar vartojant įprastus vaistus, įskaitant kontraceptikus ir pakaitinės hormonų terapijos preparatus. Šie vitaminai derinami su patentuotos formos geležimi ir kalciu – dviem mineralais, ypač reikalingais sveikai širdžiai, kraujagyslėms ir kaulams.

KITOS SUDĖTINĖS DALYS:

mikrokristalinė celiuliozė, hidroksipropilmetilceliuliozė, stearino rūgštis, kroskarmeliozės natrio druska, silicio dioksidas, natrio karboksimetilceliuliozė, dekstrinas, magnio stearatas, dekstrozė,
vidutinės grandies trigliceridai (MCT), trinatrio citratas.

REKOMENDUOJAMA: po 2 tabletes per dieną kaip maisto papildą.