Forever Active HA (hialurono rūgštis)

Akcija!

Forever Active HA (hialurono rūgštis)

37.50 35.63

  • Viena efektyviausių sąnarių ir odos maitinamųjų priemonių
  • Unikali mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties forma.
  • Dylančių sąnarių problemoms spręsti
  • Padeda išlaikyti sveikus plaukus
  • Odos drėgmei ir elastingumui palaikyti

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Produkto kiekis: 60 kapsulių.

Hialurono rūgštį organizmas gamina pats ir naudoja ją sąnariams sutepti bei odos drėgmei užtikrinti. Tačiau, laikui bėgant mūsų organizme hialurono rūgšties natūraliai mažėja, todėl pradeda raukšlėtis oda, dyla sąnariai, plaukai netenka žvilgesio.

Dar visai neseniai hialurono rūgšties atsargas buvo galima papildyti tik injekcijų būdu, kadangi virškinimo sistema negalėjo jos įsisavinti. Kad hialurono rūgštis pasiektų giliuosius epidermio sluoksnius, ji turi veikti organizmą iš vidaus. Dėka Injuv proceso, kurio metu hialurono rūgštis yra suskaidoma, šiandien jau galime ją vartoti kapsulių pavidalu. Šis produktas tinka tiek norintiems pagerinti sąnarių darbą, tiek ir norintiems pagražinti odą. Hialurono rūgšties pagalba oda taps sudrėkinta, mažiau raukšlėsis, sumažės smulkių raukšlelių. Kapsulės tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Forever Active HA – kapsulių sudėtyje taip pat yra ciberžolių ir imbierų aliejaus. Kinų žolininkai jau šimtmečius naudoja imbierą ir ciberžolę sąnarių funkcijoms pagerinti. Šį maisto papildą galima vartoti kartu su Aloe Vera sultimis. Sąnarių veiklai gerinti rinkitės Forever Freedom, norintiems pagerinti bendrą organizmo savijautą, odos būklę, rekomenduojama šį papildą gerti kartu su Aloe Vera natūraliomis sultimis VARTOJIMAS: rekomenduojama po 1 kapsulę du kartus per dieną.

SUDĖTIS (kiekis vienoje kapsulėje):

  • Injuv hialurono rugšties kompleksas (9% mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties ir natrio hialuronato) – 80 mg*
  • imbiero (Zingiber officinale) šaknies aliejus – 50 mg* dažinių ciberžolių (Curcuma longa) šaknies milteliai – 50 mg*.

*dienos norma nenustatyta.