Forever Lycium Plus

Akcija!

Forever Lycium Plus

41.10 39.03

  • Stiprus antioksidantas
  • Rekomenduojamas organizmui stiprinti
  • Naudingas odai, regėjimui, kepenims, širdžiai
  • Gali padėti diabetinės silpnaregystės atvejais, turint nervinių sutrikimų
  • Tinka po chemoterapijos ir radioterapijos
Produkto kodas: 72 Kategorijos: , , ,

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Produkto kiekis: 100 tablečių.

“Forever Lycium Plus” – antioksidantų, bioflavanoidų ir kitų naudingų augalinių medžiagų šaltinis. Šis maisto papildas gaminamas iš ožerškio ir saldymedžio. Ožerškių vaisiai auga Kinijoje, kur šiais vaisiais buvo gydomasi šimtmečiais, nuo įvairiausių ligų. Ožerškiuose yra daug aminorūgščių (baltymų sudėtinių dalių) ir vitaminų. Jie tonizuoja organizmą, gerina regėjimą, odos spalvą, inkstų ir kepenų veiklą, stiprina organizmą ir pristabdo senėjimo procesus. Tradiciškai buvo naudojami esant svaiguliui, bendram silpnumui, energijos sumažėjimui, sąnarių ir nugaros skausmams. Šiais laikais ožerškiai vartojami organizmui atsigauti po chemoterapijos ir radioterapijos.

Saldymedžiai taip pat plačiai vartoti Kinijoje. Jų sudėtyje yra 150 cheminių medžiagų, kurios malšina uždegimus, karščiavimą, gydo žaizdas, opas, skaudančią gerklę ir kosulį. Dažnai saldymedžiai vartojami ir kaip papildomos žolelės, išryškinančios kitų žolelių naudingas savybes. Todėl jie labai dera su ožerškiais. Remiantis šiuolaikiniais tyrimais galima teigti, kad saldymedžių bioflavonoidai yra vieni iš stipriausių atrastų antioksidantų.

VARTOJIMAS: po 1 tabletę iki trijų kartų per dieną kaip maisto papildą.

SUDĖTIS (kiekis vienoje tabletėje): Ožerškių vaisių ekstrakto milteliai 300 mg, saldymedžių šaknų flavonoidų ekstrakto milteliai 37,5 mg.

KITOS SUDĖTINĖS DALYS: mikrokristalinė celiuliozė, celiuliozė, stearino rūgštis, magnio stearatas, natrio kroskarmeliozė, silicio dioksidas.