Forever Arctic-Sea

Akcija!

Forever Arctic-Sea

34.10 32.38

  • Mažina širdies negalavimų riziką
  • Mažina cholesterolio kiekį kraujyje
  • Saugo kraujagyslių sieneles
  • Reguliuoja arterinį kraujospūdį
  • Lėtina senėjimo procesus, yra naudinga sąnariams, odai.
  • Stiprina imunitetą

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Aukščiausios kokybės omega-3 riebalų rūgštys iš žuvų taukų, kalmarų riebalų ir alyvuogių aliejus

Riebalų rūgštys labai svarbios žmogaus organizmui. Šios medžiagos atlieka keletą funkcijų: iš jų sudarytos membranos, riebalų rūgštys yra statybinė medžiaga, reikalinga suformuoti riebalinį audinį, kuris saugo vidaus organus ir sulaiko šilumą. Tačiau ne visos riebalų rūgštys yra naudingos. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad per didelis kiekis sočiųjų riebalų rūgščių, kurių daugiausia yra gyvulinės kilmės riebaluose, lemia padidėjusį cholesterolio kiekį ir didesnę infarkto tikimybę. Bet kita riebalų grupė, kuri vadinama nesočiomis riebalų rūgštimis, teigiamai veikia žmogaus organizmą. Šių riebalų rūgščių organizmas negali pasigaminti, todėl būtinai turigauti su maistu.

Naujame „Forever Arctic Sea®“ yra patentuoto nesočiųjų riebalų rūgščių mišinio, sudaryto iš kalmarų riebalų, ypač grynų (išvalytų) žuvies taukų, kuriuose gausu omega-3 riebalų rūgščių ir daug oleino rūgšties turinčio alyvuogių aliejaus.

„Forever Arctic Sea®“ puikiai subalansuotos (santykiu 1:1) omega-3 riebalų rūgščių dokozaheksaeno ir eikozapentaeno santykis, o tai ypač svarbu, jei norite būti užtikrinti, kad pilnai pasisavina.

Tinkamos omega-3 rūgščių proporcijos organizme užtikrina, kad smegenų, tinklainės, širdies ir kitų nervų sistemos dalių ląstelės visą gyvenimą vystysis ir funkcionuos tinkamai. Be to, manoma (pagal mokslinius straipsnius), kad vartojant daugiau dokozaheksaeno rūgšties sumažėja senėjimo proceso sąlygotų protinės veiklos sutrikimų rizika. „Forever Arctic Sea®“ yra subalansuotas maisto papildas. Pagal mokslinius straipsnius – subalansuota omega gali padėti reguliuoti cholesterolio ir trigleciridų kiekį, yra naudinga kraujotakos sistemos, smegenų, sąnarių funkcionavimui bei gera parama mūsų regėjimui.

SUDEDAMOSIOS DALYS: natūralūs žuvų taukai, kalmarų riebalai, želatina, alyvuogių aliejus, glicerinas, išgrynintas vanduo, citrinų aliejus (natūrali skoninė medžiaga), žaliųjų citrinų aliejus (natūrali skoninė medžiaga) ir d-alfa tokoferolis. Yra žuvų (ančiuvių, lašišų, menkių).

REKOMENDUOJAMA: po 2 kapsules su maistu iki trijų kartų per dieną kaip maisto papildą

Produkto kiekis: 120 kapsulių