Forever Immublend

Akcija!

Forever Immublend

26.60 25.26

  • Palaiko imuninės sistemos funkciją įvairiais aspektais.
  • Suteikia maistinių medžiagų imuninės sistemos veiklai.
  • Kovoja su laisvaisiais radikalais

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Kiekis: 60 tablečių

„Forever Immublend“ skirtas palaikyti imuninę sistemą visais jos veikimo aspektais. Kiekvienas patentuoto mišinio ingredientas yra parinktas taip, kad suteiktų stiprinantį poveikį tam tikrai imuninės sistemos funkcijai. „Forever Immublend“ padeda mūsų biologinei organizmo gynybos sistemai dirbti didžiausiu efektyvumu, todėl galėsite be rupesčių užsiimti savo kasdieniais reikalais.

Imuniteto funkcijas gerinančių maistinių medžiagų mišinyje yra fruktooligosacharidų, laktoferino, maitake ir šitake grybų, o taip pat cinko bei vitaminų C ir D. Visi šie ingredientai savaip prisideda prie mūsų organizmo gerovės:

Fruktooligosacharidai – skatina sveiką probiotinių bakterijų lygį virškinimo sistemoje, Laktoferinas – palaiko imuninių lastelių gamybą ir padeda išlaikyti optimalų naudingųjų bakterijų lygį žarnyne,

Maitake ir šitake (valgomasis dantenis) grybai – palaiko imuninių lastelių gamybą ir širdies kraujagyslių funkciją, Vitaminas D – stiprina imunines lasteles,

Vitaminas C – kovoja su laisvaisiais radikalais, Cinkas – kovoja su laisvaisiais radikalais ir palaiko imuninių lastelių gamybą. Ši išskirtinė formulė padeda įvairiapusiškai pasirūpinti imunine sistema. Ji suteikia esminių maistinių medžiagų, reikalingų sveikai imuninei sistemai, ir naturalių augalinių medžiagų, kurios sinergiškai veikia palaikydamos imuninės sistemos funkciją.

Kiekis dviejose tabletėse: RPN

  • Vitaminas C (L-askorbo rūgštis) 90 mg 100 %
  • Vitaminas D (cholekalciferolis) 10 μg 200 %
  • Zinkas (cinko gliukonatas) 15 mg 150 %
  • Patentuotas mišinys ** 358 mg

**(fruktooligosacharidai, laktoferinas, maitake grybų (Grifola frondosa) milteliai, valgomojo dantenio grybų (Lentinula edodes) milteliai, maitake grybų ekstraktas)

Rekomenduojama: 1 tabletė du kartus per dieną