Žalumynų laukai

Akcija!

Žalumynų laukai

14.30 13.56

  • Stiprina imuninę sistemą
  • Padeda palaikyti gerą fizinę ir psichinę būklę
  • Padeda virškinti
  • Mažina cholesterolio kiekį
  • Gerina kraujotaką
  • Mažina neigiamą radiacijos poveikį
  • Antioksidantų šaltinis

Produkto kiekis: 80 tablečių.

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Žalumynų nauda žmogui yra milžiniška. Bet labai dažnai gyvenimas žmones priverčia rinktis greitai paruošiamą, nekokybišką maistą. Taip yra ignoruojamas organizmo poreikis gauti gyvybiškai svarbias medžiagas, kurių yra šviežiuose vaisiuose, daržovėse, želmenyse.

“Forever Living Products” siūlo sprendimą – produktą “Žalumynų laukai”.

Jame yra subalansuota maistingųjų medžiagų sudėtis iš miežių želmenų, kviečių, liucernų, raudonųjų ankštinių pipirų. Taip pat produkte gausu fermentų, aminorūgščių, vitaminų, chlorofilo, kuris mažina neigiamą radiacijos poveikį žmogaus organizme, ir turi daugiau ląstelienos nei sėlenose.

Miežių želmenų sultys yra turtingos mineralais: kaliu, kalciu, magniu, geležimi, natriu, fosforu, cinku ir manganu.

Kviečių želmenys – taip pat maistingas auglas, turintis daug įvairių mikro – ir makroelementų.

Liucernų šaknys yra labai ilgos – todėl šie augalai gerai pasisavina iš dirvožemio retus mineralus ir yra vienas iš daugiausia naudingų medžiagų turinčių augalų pasaulyje. Liucernos – puikus vitaminų A, B6, E ir K šaltinis. Jos mažina cholesterolio kiekį kraujyje ir yra natūralus augalinis estrogenas.

Raudonieji ankštiniai pipirai gerina kraujotaką ir padeda virškinti.

Šis produktas rekomenduojamas kiekvienam skubančiam žmogui, neturinčiam laiko sveikai maitintis. Taip pat produktas rekomenduojamas turintiems vidurių užkietėjimo problemų. Be to, “Žalumynų laukai” nėštumo metu padeda išlaikyti skaidrius vaisiaus vandenis, palaiko normalų hormonų balansą ir stiprina placentą.

VARTOJIMAS: po 1 tabletę du kartus per dieną.

SUDĖTIS: (kiekis vienoje tabletėje): miežių milteliai (lapų) 120 mg, paprastųjų kviečių (Triticum aestivum) milteliai (lapų) 120 mg, mėlynžiedžių liucernų milteliai (lapų) 120 mg, raudonųjų ankštinių pipirų milteliai (vaisių) 1,7 mg.

KITOS SUDĖTINĖS DALYS: medus, sorbitolis, magnio stearatas, stearino rūgštis, silicio dioksidas.