Arbata su alavijų žiedais

Akcija!

Arbata su alavijų žiedais

19.80 18.80

  • Mažai kalorijų
  • Be kofeino
  • Mažina apetitą
  • Tinka šaltuoju metų laiku
  • Galima gerti ir šaltą, ir karštą
  • Stiprina organizmo gynybines funkcijas

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Arbata su alavijų žiedais yra specialiai paruoštas puikaus skonio ir aromato įvairių žolelių ir prieskonių mišinys. Arbatoje nėra kofeino, tačiau ji suteikia jėgų ir žvalumo. Todėl arbata labai tiks negalintiems gerti gėrimų su kofeinu, tačiau norintiems būti žvaliems iš pačio ryto.

Arbatos skonį, aromatą ir poveikį lemia ingredientų įvairovė: cinamonas atgaivina, apelsinų žievelės ir gvazdikėliai suteikia arbatai malonų vaisių kvapą, kvapieji pipirai ir imbierai ramina. Šis nekaloringas gaivus gėrimas mažina apetitą, todėl puikiai tinka sveiko gyvenimo būdo programai. Arbatą galite gerti, jei jaučiate peršalimo simptomus, kai peršti gerklė, krečia šaltis. Arbata nuramina perštinčią gerklę, maloniai šildo iš vidaus. Taip pat ši arbata puikiai malšina troškulį.

Arbata lengvai paruošiama. Ją galima gerti ir karštą, ir šaltą. Vėsdama arbata saldėja, todėl jos nereikia saldinti cukrumi.

REKOMENDUOJAMA:Vieną arbatos pakelį mirkyti 1 litre vandens. Arbata yra labai aukštos kokybės. Ją išgėrus, ant puodelio sienelių nelieka apnašų. Užplikyti verdančiu vandeniu ir, palaukus 5 minutes, išimti pakelį. Norint paruošti atšaldytą arbatą, 2 puodeliais verdančio vandens užplikyti 2 arbatos pakelius ir palaukti 3–5 minutes. Išėmus arbatos pakelius, pripilti 2 puodelius šalto vandens ir atšaldyti. Turintiems aukštesnį kraujospūdį – rekomenduojama gerti atvėsintą.

KIEKIS: 25 pakeliai.

SUDĖTIS: cinamonas, apelsinų žievelės, gvazdikėliai, gervuogių lapai, kvapieji pipirai, paprastieji pankoliai, imbierai, kardamonai, alavijų žiedlapiai, gimnema (Gymnema silvestre), ramunėlės.