Levandų eterinis aliejus

Akcija!

Levandų eterinis aliejus

22.40 21.28

  • Itin grynas natūralus levandų aliejus.
  • Užauginta ir surinkta Bulgarijoje.

KIEKIS: 15 ml.

Produkto kodas: 506 Kategorijos: , , ,

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

Forever“ siūlo itin gryną eterinį levandų aliejų, kuris atpalaiduoja ir ramina.

Levandos vertinamos jau ne vieną šimtmetį – jos minimos dar senovės graikų ir romėnų tekstuose, taip pat Biblijoje. Kartu su alavijais, prieskoniniais augalais ir žolelėmis levandos buvo naudojamos ruošiant šventyklas religinėms apeigoms.

Levandos „Forever“™ eteriniam aliejui gaminti auginamos Bulgarijoje, kur klimato sąlygos ir dirvožemis yra idealūs, todėl jose ypač daug linalilio acetato, suteikiančio levandoms būdingą saldų, vaisius primenantį aromatą, ir terpenų, kurie užtikrina maksimalų poveikį.

„Forever“™ levandų eterinis aliejus – 100 % grynas, 100 % ramybės. NAUDOJIMAS:

  • Tinkamas naudoti aromatinėse lempose ar kvapų difuzoriuose. Naudokite ne daugiau kaip 3–4 lašelius, kuriuos praskieskite vandeniu. Nekvėpuokite garais tiesiogiai, nenaudokite veido garinimui.
  • Tinkamas išoriniam naudojimui. Naudojant išoriškai būtina atskiesti natūraliu baziniu aliejumi iki 0,5–1,5 proc. (daugiausiai). Tam tikslui 1–3 lašus (daugiausiai) eterinio aliejaus atskieskite 10 ml bazinio aliejaus; 2–6 lašus (daugiausiai) eterinio aliejaus atskieskite 20 ml bazinio aliejaus; 1 lašą eterinio aliejaus atskieskite 5 ml bazinio aliejaus.
  • Tinkamas naudoti vonioje. Rekomenduojame vonioje naudoti ne daugiau kaip 5 lašelius aliejaus atskiesto, natūraliu baziniu aliejumi, pienu, grietinėle, šaukštu medaus ar sauja jūros druskos.
  • Nerekomenduojama naudoti vaikams.

Pastaba: Rekomenduojame plačiau susipažinti su eterinių aliejų naudojimu. Papildomos informacijos rasite skyriuje „Forever“™ eterinių aliejų naudojimas.

SUDĖTIS: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil.