Pipirmėčių eterinis aliejus

Akcija!

Pipirmėčių eterinis aliejus

16.55 15.73

  • Itin grynas natūralus pipirmėčių aliejus.
  • Suteikia energijos ir gaivina.

KIEKIS: 15 ml.

Produkto kodas: 508 Kategorijos: ,

Pasidalinti produkto nuoroda

Aprašymas

„Forever“™ pipirmėčių eterinis aliejus gaminamas iš augalų, auginamų ir renkamų tame pačiame ūkyje daugiau nei 85 metus ir natūraliai turinčių daugiau mentolio, kuris ir suteikia mėtoms būdingą vėsinamąjį poveikį. „Forever“ siūlo itin gryną eterinį pipirmėčių aliejų, kuris suteikia energijos ir gaivina.

Pipirmėtes vertino dar senovės graikai ir romėnai, kurie šį augalą naudojo patalpų puošimui ir aromatizavimui ir kuriuo dažnai gardindavo padažus ir įvairius patiekalus.

Siekiant užtikrinti kokybę, kiekvienas „Forever“ eterinis aliejus pereina kelis gamybos etapus. Kruopščiai atrinkti specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį auginant ir kultivuojant žaliavą bei gaminant eterinius aliejus, įvertina kiekvieno aliejaus aromatą, išvaizdą ar atlieka organoleptinį tyrimą. Laboratorijoje atliekama dujų chromatografija ir masių spektrometrija, taip siekiant užtikrinti, kad kiekviena eterinių aliejų partija atitinka bendrovės „Forever“ kokybės ir efektyvumo reikalavimus

„Forever“™ pipirmėčių eterinis aliejus – 100 % grynas. 100 % gaivus.

NAUDOJIMAS:

  • Tinkamas naudoti aromatinėse lempose ar kvapų difuzoriuose.

Naudokite ne daugiau kaip 3–4 lašelius, kuriuos praskieskite vandeniu. Nekvėpuokite garais tiesiogiai, nenaudokite veido garinimui. • Tinkamas išoriniam naudojimui. Naudojant išoriškai būtina atskiesti natūraliu baziniu aliejumi iki 0,5–1,5 proc. (daugiausiai). Tam tikslui 1–3 lašus (daugiausiai) eterinio aliejaus atskieskite 10 ml bazinio aliejaus; 2–6 lašus (daugiausiai) eterinio aliejaus atskieskite 20 ml bazinio aliejaus; 1 lašą eterinio aliejaus atskieskite 5 ml bazinio aliejaus.

  • Nerekomenduojama naudoti vaikams.

Pastaba: Rekomenduojame plačiau susipažinti su eterinių aliejų naudojimu. Papildomos informacijos rasite skyriuje „Forever“™ eterinių aliejų naudojimas.

SUDĖTIS: Mentha Piperita (Peppermint) Oil.